Yhteystiedot

Pispalan Sottiisin tapahtumatoimisto

Pispalan Sottiisi on Tampereella sijaitseva Suomen Nuorisoseurojen tapahtumatoimisto, joka  tuottaa Folklandia-risteilyn, Tanssimanian ja Pispalan Sottiisin. Lisäksi se  vastaa nuorisoseurojen kansantanssikatselmusten Tanssirallin ja Tanssimyllyn toteutuksesta sekä osallistuu lasten ja nuorten kulttuuritapahtuma Kalenoiden tuottamiseen Lappeenrannassa.

Pispalan Sottiisi/ 
Suomen Nuorisoseurat

Kulttuuritalo Laikku
Keskustori 4
FI-33100 Tampere

info@sottiisi.net

Käyntiosoite

Pispalan Sottiisi
Kulttuuritalo Laikku, 3. krs.
(Vanha kirjastotalo Keskustorin vieressä)
Keskustori 4, Tampere

Ohjelma

Jaana Kari

Kulttuurituottaja
+358 50 409 8332
jaana.kari@nuorisoseurat.fi
Ohjelmatuotanto, esiintyjäkiinnitykset

Teija Nikkari

Tanssin palvelutuottaja
+358 44 744 3939
teija.nikkari@nuorisoseurat.fi
Tanssimylly-katselmus

Tapahtuman johto

Jukka Heinämäki

Toimialajohtaja, tanssi ja tapahtumat
+358 50 526 8957
jukka.heinamaki@nuorisoseurat.fi
Tapahtuman johto, hallinto, talous

Tuotanto ja osallistujat

Elina Vulli

Tuottaja
+358 44 784 2187
elina.vulli@nuorisoseurat.fi
Järjestelyiden osa-alueet, tapahtumasuunnitelmat,
Metsän Lapsi -yhteisohjelmatuotanto

Viestintä ja markkinointi

Elina Kaakinen

Viestintä- ja tuotantokoordinaattori
+358 50 524 3626
elina.kaakinen@nuorisoseurat.fi
viestintä, markkinointi, mediakontaktit,
sosiaalinen media


Talkoolaiset

Marita Ratia

Projektityöntekijä
+358 40 703 8206
marita.ratia@nuorisoseurat.fi
Tapahtuman talkoolaiset

Kansainväliset ryhmät

Altti Kiuru

Projektityöntekijä
+358 41 481 2125
altti.kiuru@nuorisoseurat.fi
Kansainväliset ryhmät

Muu henkilöstö

Päivi Hoppu

Tapahtumasihteeri
Varaukset, osanottajahuolto, laskutus
Opintovapaalla 20.9.2021-20.6.2022

Sari Ortju 

Tapahtumakoordinaattori
Järjestelyjen osa-alueet
Opintovapaalla 31.7.2022 saakka

Laskutus

Yhteyshenkilö: Elina Vulli, p. +358 44 784 2187, elina.vulli@nuorisoseurat.fi

Verkkolaskuosoite: TE003702152964
Operaattori: Maventa (003721291126)
Y-tunnus: 0215296-4
Toivomme laskut ensisijaisesti verkkolaskuina.
Viitetietona mainittava tilaajan nimi. 

Paperilaskut skannauspalveluun:
Suomen Nuorisoseurat ry
02152964
PL 100
80020 Kollektor Scan 

Tietosuojaseloste

Pispalan Sottiisin tapahtumien tietosuojaseloste on täällä.